
DoDo Пазл 60 елементів - Сільські пригоди 300377
- Немає в наявності
- Код: 300377
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
От не можуть корова Мушка та козлик Бешка без пригод. Цього разу вони зібрали друзів з ферми та влаштували величезне свято. Вони гралися, танцювали та їли смаколики до самого вечора, коли вже треба було лягати спати. Робимо навколишній світ чарівним та яскравим за допомогою серії «Тварини», що стануть фаворитами маленьких фантазерів. Деталі у пазла великі, виконані зі щільного картону та витримають будь-яку гру. Підходить для дітей від 4-х років, допомагає їм розвивати дрібну моторику, координацію та просторове мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 60 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 86 ₴






