
DoDo Пазл 60 елементів - Сільські пригоди 300377
- Нет в наличии
- Код: 300377
86 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
От не можуть корова Мушка та козлик Бешка без пригод. Цього разу вони зібрали друзів з ферми та влаштували величезне свято. Вони гралися, танцювали та їли смаколики до самого вечора, коли вже треба було лягати спати. Робимо навколишній світ чарівним та яскравим за допомогою серії «Тварини», що стануть фаворитами маленьких фантазерів. Деталі у пазла великі, виконані зі щільного картону та витримають будь-яку гру. Підходить для дітей від 4-х років, допомагає їм розвивати дрібну моторику, координацію та просторове мислення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Размеры | |
| Длина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 86 ₴






