
DoDo Магнітний набір Монтесорі «Овочі, фрукти і ягоди»
- В наявності
- Код: 200272
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Набір магнітів Dodo “Монтесорі: Овочі, фрукти і ягоди” — це чудовий навчальний комплект для дітей від 3 років, що допоможе їм пізнавати світ овочів та фруктів у легкій і цікавій формі.
У наборі 36 яскравих магнітних елементів, на яких зображені різні овочі, фрукти та ягоди, такі як гарбуз, яблуко, груша, абрикос, капуста, слива, кабачок та багато інших.
Ця гра ідеально підходить для розвитку словникового запасу, тренування пам’яті, а також формування знань про категорії продуктів. Завдяки магнітам, малюк зможе грати на будь-якій магнітній поверхні: холодильнику чи спеціальній дошці.
Набір сприяє розвитку дрібної моторики, логіки та класифікації предметів за категоріями, а також навичок сортування та розпізнавання кольорів. Ідеальний вибір для дітей, які роблять свої перші кроки у пізнанні світу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 36 шт. |
| Особливості | На магніті |
| Стан | Новий |
| Тип | Магнітний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 171 ₴





