
DoDo Магнитный набор Монтесори «Овощи, фрукты и ягоды»
- В наличии
- Код: 200272
171 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Набір магнітів Dodo “Монтесорі: Овочі, фрукти і ягоди” — це чудовий навчальний комплект для дітей від 3 років, що допоможе їм пізнавати світ овочів та фруктів у легкій і цікавій формі.
У наборі 36 яскравих магнітних елементів, на яких зображені різні овочі, фрукти та ягоди, такі як гарбуз, яблуко, груша, абрикос, капуста, слива, кабачок та багато інших.
Ця гра ідеально підходить для розвитку словникового запасу, тренування пам’яті, а також формування знань про категорії продуктів. Завдяки магнітам, малюк зможе грати на будь-якій магнітній поверхні: холодильнику чи спеціальній дошці.
Набір сприяє розвитку дрібної моторики, логіки та класифікації предметів за категоріями, а також навичок сортування та розпізнавання кольорів. Ідеальний вибір для дітей, які роблять свої перші кроки у пізнанні світу!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 3-х лет |
| Количество составных элементов | 36 шт |
| Особенности | На магните |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 140 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 171 ₴





