
DoDo Навчальна гра «Англійська абетка»
- Немає в наявності
- Код: 301226
182,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра, яка навчить діток англійського алфавіту краще за репетитора. Вивчати англійський алфавіт таким чином надзвичайно цікаво, це позбавляє діток непотрібної тривоги щодо офіціозу «справжніх» занять.
Гра складається із половинок-зображень, та половинок-літер англійської абетки.Завдяки цій грі, малюки запам’ятовують нові слова, букви та повторюють кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 26 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 11.5 см |
| Ширина | 4.5 см |
- Ціна: 182,20 ₴




