
DoDo Обучающая игра «Английская азбука»
- Нет в наличии
- Код: 301226
182,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гра, яка навчить діток англійського алфавіту краще за репетитора. Вивчати англійський алфавіт таким чином надзвичайно цікаво, це позбавляє діток непотрібної тривоги щодо офіціозу «справжніх» занять.
Гра складається із половинок-зображень, та половинок-літер англійської абетки.Завдяки цій грі, малюки запам’ятовують нові слова, букви та повторюють кольори.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 26 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 115 мм |
| Длина упаковки | 185 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Размеры | |
| Длина | 11.5 см |
| Ширина | 4.5 см |
- Цена: 182,20 ₴




