
Пазл 3 в 1 Dodo Peppa Pig Родина Свинки Пеппи (200338)
- Немає в наявності
- Код: 200338
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милесенька Свинка Пеппа та її родина на цих пазликах для малят! Улюблені персонажі дитячого мультфільму граються, переодягаються в улюблені костюми та обіймаються. Яка ж мила родина! Елементи великі, виконані з цупкого картону, тому їх так зручно тримати у ручках!
Вік: 2+
Кількість елементів: пазл × 2 ел., пазл × 3 ел., пазл × 4 ел.
Розмір пазла: 18х18 см
Розмір коробки: 18 × 24 × 4 см
Бренд: Dodo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 123 ₴





