
Пазл 3 в 1 Dodo Peppa Pig Родина Свинки Пеппи (200338)
- Нет в наличии
- Код: 200338
123 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Милесенька Свинка Пеппа та її родина на цих пазликах для малят! Улюблені персонажі дитячого мультфільму граються, переодягаються в улюблені костюми та обіймаються. Яка ж мила родина! Елементи великі, виконані з цупкого картону, тому їх так зручно тримати у ручках!
Вік: 2+
Кількість елементів: пазл × 2 ел., пазл × 3 ел., пазл × 4 ел.
Розмір пазла: 18х18 см
Розмір коробки: 18 × 24 × 4 см
Бренд: Dodo
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 123 ₴





