
Пазл DoDo Мапа України на 100 елементів (300267)
- В наявності
- Код: 300267
242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл DoDo Мапа України українською мовою.
- У наборі 100 елементів
- Для дітей від 5 років
- Розміри пазла: 46 х 64 см
Дізнаємося більше про рідну Україну! Які відомі пам’ятки архітектури є у кожному регіоні, які тваринки населяють нашу країну, та які цікаві місця варто відвідати. Пазл виконаний з щільного картону, яскравий та зручний для гри. Ідеальний подарунок для маленьких дослідників та мандрівників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Географія |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 242 ₴





