
Пазл DoDo Мапа України на 100 елементів (300267)
- В наличии
- Код: 300267
242 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазл DoDo Мапа України українською мовою.
- У наборі 100 елементів
- Для дітей від 5 років
- Розміри пазла: 46 х 64 см
Дізнаємося більше про рідну Україну! Які відомі пам’ятки архітектури є у кожному регіоні, які тваринки населяють нашу країну, та які цікаві місця варто відвідати. Пазл виконаний з щільного картону, яскравий та зручний для гри. Ідеальний подарунок для маленьких дослідників та мандрівників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 100 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | География |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Размеры | |
| Высота | 18 см |
| Длина | 27.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 242 ₴





