
Шкільний набір Wonder Kite Butterfly SET_WK22-583S-1 (115-130 см)
- Немає в наявності
- Код: SET_WK22-583S-1
4 132,10 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 942 г |
| Висота | 34 см |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост | 115 |
- Ціна: 4 132,10 ₴











