
DoDo Пазл 3 в 1 «Домашні тварини»
- Немає в наявності
- Код: 300395
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли серії 2–3–4 елементи із зображенням домашніх тварин стануть ідеальними першими пазлами для вашої дитини. Спочатку малята вчаться складати найпростіші фігури з двох елементів, потім ускладнюють задачу з трьома, і під кінець – з чотирма елементами. Поступове наростання умовної складності адаптує дитячу психіку до більш складних завдань, а зображення домашніх тваринок роблять цей процес надзвичайно захопливим та цікавим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 4 мм |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 18 мм |
- Ціна: 117 ₴


