
Шкільний набір Kite Education Hot Wheels SET_HW25-555S (рюкзак, пенал, сумка) 115 -130 см
- В наявності
- Код: SET_HW25-555S
4 290 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 898 г |
| Висота | 36.5 см |
| Глибина | 15.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 4 290 ₴











