
Магнітна гра Dodo Магнітна мапа (200201)
- В наличии
- Код: 200201
439 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова цікавезна розвиваюча гра Dodo Магнітна мапа.
Час дізнатися більше про Землю! Вивчаємо континенти, тваринок, пам'ятки та ще багато цікавого з магнітною мапою. У наборі: магнітна планшетка з обрисом континентів та 118 елементів, які складаються у єдину картинку. Малюки можуть заповнювати мапу, дізнаватися нові слова чи вигадувати власні історії. Ось піратський корабель пливе до берегів Америки, а ось Австралія, оточена чудернацькими морськими мешканцями. А з чого почнемо твою пригоду?
Магнітні ігри сприяють розвитку дрібної моторики, уваги та уяви, мотивують дітей вигадувати креативні шляхи розв'язання проблем та просто додають веселощів. Гра може стати улюбленою розвагою усієї родини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Количество составных элементов | 118 шт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Магнитный |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Цена: 439 ₴






