
DoDo Магнитный Дом Мечты «Pig» 200615
- В наличии
- Код: 200615
67 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пориньте у світ веселих пригод разом з улюбленими героями! Peppa Pig Magnetic Dream Home — це яскрава магнітна гра для дітей від 3 років, яка дарує безмежну уяву, розвиток логіки та чудові емоції.
У комплекті – 20 кольорових магнітів із зображеннями Пеппи, її родини, улюблених іграшок та предметів побуту. Грай у «будинок мрії», розміщуй магнітики на будь-якій металевій поверхні або доповнюй іншими наборами!
Особливості гри:
- Улюблені персонажі мультфільму «Свинка Пеппа» (Peppa Pig)
- Розвиток уяви, мови та моторики
- Безпечні магніти з щільного картону
- Ідеально для подорожей та домашніх ігор
- Стильна коробка — ідея для подарунку!
У наборі: 20 магнітних елементів з героями та предметами
Грай, вивчай, уявляй разом із Пеппою та її сім’єю — створюй власну історію у "Магнітному домі мрії"!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 2-х лет |
| Количество составных элементов | 20 шт |
| Материал | Картон |
| Особенности | На магните |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Магнитный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 135 мм |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Цена: 67 ₴





