
Магнітна гра Dodo Моя перша англійська магнітна абетка
- Нет в наличии
91 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вивчаємо англійську з яскравими магнітами. Кожен пазлик — одна літерка, що по формі та кольору нагадує тварину, назва якої починається з потрібної літери. Це ж подвійна користь — дитина вивчає літери алфавіту та назви тварин. Магнітні ігри — новий формат розвиваючих ігор від улюбленого бренду. Все що для них потрібно — металева поверхня та самі магніти, які так гарно кріпляться до неї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 3-х лет |
| Количество составных элементов | 27 шт |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Магнитный |
| Размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Цена: 91 ₴








