
Пазли Trefl Ровінь, Хорватія на 2000 елементів (27114)
- Немає в наявності
- Код: 27114
635 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазли на 2000 елементів із видом зі сторони Адріатичного моря на центральну історичну частину старовинного містечка Ровінь, розташованого на західному узбережжі півострова Істрія у Хорватії.
Після укладання ми отримаємо картинку розміром 96х68 см.
Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.
Попередження!
Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trefl |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 2000 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 6 мм |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 27 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 96 см |
| Ширина | 68 см |
- Ціна: 635 ₴


