
Пенал Kite Hello Kitty HK26-642-1
- В наличии
- Код: HK26-642-1
270 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал Kite HK26-642-1 – стильна, легенька та компактна модель. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються з регулярним використанням на кожному уроці.
Ліцензія Hello Kitty – символ доброти, дружби та позитиву. Вона завжди підтримує друзів та надихає оточуючих на добрі вчинки. З пеналом Hello Kitty кожен навчальний день стане яскравішим, теплішим і сповненим приємних моментів!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 відділення – містке та лаконічне;
- застібка – практична блискавка;
- розмір – компактний та легенький;
- міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн для гарного настрою;
- декор: пенал виконаний із твілу з ефектом потертості; об'ємна вишивка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 30 г |
| Висота (см) | 7 см |
| Довжина (см) | 19 см |
| Ширина (см) | 4 см |
- Цена: 270 ₴






