
Пенал Kite Hello Kitty 7x19х6.5 см, HK24-667
- В наличии
- Код: HK24-667
299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал Kite HK24-667 – стильна та практична модель, виготовлена з міцного поліестеру. Пенал неймовірно легенький та компактний – займає мінімум місця в рюкзаку. Містить об'ємне відділення на блискавці, де легко знайти усі необхідні канцелярські предмети: відкрив застібку – і все мов на долоні! Ідеальний варіант для тих, хто цінує лаконічність та максимальну простоту у використанні.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, вони відмінно справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Стильний дизайн в лицензії Hello Kitty цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці – для письмового приладдя та дрібниць;
- розмір: 19х7х6,5 см – легкий та неймовірно компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- матеріал – поліестер: зносостійкий та міцний;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- трендове оздоблення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Вес | 90 г |
| Высота | 6.5 см |
| Длина | 19 см |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 7.5 см |
- Цена: 299 ₴






