
Пенал Kite Hello Kitty HK26-599-4
- Нет в наличии
- Код: HK26-599-4
562 ₴
Шкільний пенал Kite HK26-599-4 – зручна, містка та стильна модель. У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Всередині пеналу розташований зручний органайзер з фіксуючою резинкою на 8 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе зручно розмістити більше необхідного приладдя. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
Ефектний дизайн в ліцензії Hello Kitty дарує натхнення та піднімає настрій.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку та чудово справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне;
- органайзер із фіксуючою резинкою на 8 предметів – для ідеального порядку;
- розмір – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- стильний дизайн в ліцензії Hello Kitty;
- декор: об'ємний друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 155 г |
| Висота (см) | 8.5 см |
| Довжина (см) | 22 см |
| Ширина (см) | 4.5 см |
- Цена: 562 ₴







