
Рюкзак GoPack Education teens GO26-147M-5
- В наличии
- Код: GO26-147M-5
1 035 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний міський рюкзак GO26-147M-5 — це неймовірно легенька та стильна модель для молоді (9-17+ років, зріст від 130 см). Трендовий колір відмінно доповнить щоденний аутфіт, його можна поєднувати, як з базовим гардеробом, так і з яскравими речами. Сучасний функціонал і продумане внутрішнє наповнення рюкзака дозволяє розглядати цей аксесуар і як рюкзак для старшокласника або студента, і як варіант для поїздок, подорожей, прогулянок.
Особливості рюкзака:
- Ущільнена спинка, яка добре прилягає та тримає форму рюкзака.
- Широкі лямки сприяють рівномірному розподілу ваги рюкзака.
- 1 містке відділення з кишенею для планшета.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- 2 бічні кишені на резинці.
- Посилене дно для стійкості наплічника.
- Ручка-петля, щоб рюкзак можна було тримати у руці.
- Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Зносостійкий матеріал, який стильно виглядає і добре чиститься.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
- Декор: тканина – вельвет.
Легенький та стильний рюкзак, який стане невід'ємною частиною стилю!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 525 г |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 11 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 14 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 27.5 см |
- Цена: 1 035 ₴










