
Рюкзак GoPack Education teens GO26-188M-3
- В наличии
- Код: GO26-188M-3
1 059 ₴
Рюкзак GoPack GO26-188M-3 — справжній маст-хев для підлітків та молоді! Легкий та комфортний рюкзак для школярів, студентів та шукачів пригод у міських джунглях! Виглядає круто та завжди готовий до активного розпорядку дня. Одне відділення, де поміститься все, від ґаджетів до перекусів, всередині якого - окрема кишеня для планшета або невеликого ноутбука: для тих, хто не зупиняється ні на мить.
Секретні схованки? Є! Прихована кишеня на спинці для особливо цінних речей. Це більше, ніж просто рюкзак — це стильна і функціональна «база», що завжди поруч!
Стильний дизайн привертає увагу, і водночас є універсальним, щоб підійти для будь-якого повсякденного стилю. Рюкзак, що стане улюбленим компаньйоном у будь-яких справах.
Модель рекомендована для школярів від 9 років, на зріст від 130 см.
Особливості рюкзака:
- Комфортна ущільнена спинка — забезпечує легкість і зручність навіть під час тривалого носіння.
- Зручні S-подібні лямки — зменшують тиск на плечі та роблять носіння рюкзака легким і приємним.
- Просторе та містке основне відділення — дозволяє взяти із собою все необхідне.
- Передня кишеня для важливих дрібниць.
- Кишеня для планшета чи невеликого ноутбука.
- Прихована кишеня в спинці – для невеличких секретиків.
- Бічні кишені на блискавці. У застебнутому положенні можна використовувати для зберігання чогось невеликого і плоского, а у відкритому — в кишеню легко поміститься пляшечка з водою або термос.
- Дизайн рюкзака легко впишеться у модний стиль тінейджера.
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
- Ущільнене дно – надійне та стійке.
- Світловідбивний елемент для безпеки в темну пору доби.
- Ручка-петля для зручного зберігання рюкзака.
- Основний матеріал та матеріал підкладки — міцний та зносостійкий поліестер.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 415 г |
| Высота | 41 см |
| Глубина | 13 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина | 28.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-серый |
- Цена: 1 059 ₴










