
Рюкзак GoPack Education Teens 186L-2 блакитний
- В наличии
- Код: GO25-186L-2
1 215 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак GoPack GO25-186L-2 — це рюкзак, який говорить мовою стилю та комфорту. В його дизайні поєднується практичність і креативність. Текстурні вставки з м’якого вельвету додають оригінального акценту. Еластична декоративна шнурівка робить рюкзак по-особливому живим і сучасним. Плавні лінії та приємна текстура створюють образ, який запам’ятовується.
Це надійний та зручний рюкзак, який даруватиме відчуття легкості та впевненості. Він однаково добре виглядає у шаленому ритмі міста чи в розслабленій атмосфері уїк-енду.
Рекомендований для підлітків від 13 років та молоді, на зріст 145–175 см.
Особливості:
- Комфортна ущільнена спинка з дихаючою сіточкою.
- М’які анатомічні лямки.
- 2 місткі відділення.
- Відділення для ноутбука.
- Кишеня для телефона.
- Дві бічні кишені для пляшки води чи невеличкого термоса.
- Ущільнена ручка-петля для зручного перенесення.
- Ущільнене дно для захисту речей і стійкості рюкзака.
- Міцна та надійна підкладка.
- Високоякісна фурнітура: застібки, що плавно працюють.
- Поєднання зносостійкого поліестеру та стильного вельвету.
- Еластична шнурівка та декоративні кріплення, що додають сучасного акценту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 598 г |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 15 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 20 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 1 215 ₴











