ПАКУНОК ШКОЛЯРА

Рюкзак шкільний напівкаркасний YES S-40 Pretty girl 38х30х17 см фіолетовий (558903)
- Нет в наличии
- Код: 558903
1 795 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незмінна відмінна якість рюкзаків торгової марки YES і конструктив моделі S-40 будуть гідно оцінені школярами.
Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні S-подібної форми ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбивальні елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір сітки: S
Розмір, див: 38 x 30 x 17
Об'єм, л: 19
Вага, кг (+/- 10%): 0,8
Бонус дизайну:
Декоративна вишивка
Молнія з декором
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 800 г |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 17 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 19 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | S |
- Цена: 1 795 ₴










