
Рюкзак шкільний напівкаркасний YES Anime S-100 37х30х14 см, 15,5 л (559579)
- В наличии
- Код: 559579
3 359 ₴
Рюкзак S-100 торгової марки YES – вдале поєднання комфорту, функціоналу з оригінальними дизайнерськими рішеннями. Передня кишеня та ортопедична спинка виконані з ЕВА матеріалу. Корпус ущільнений спіненим поліетиленом, щоб зберегти форму рюкзака. Модель сконструйована для дітей молодшого шкільного віку, з урахуванням усіх вимог цієї вікової категорії.
Особливість моделі – інноваційна система 3S. Завдяки впровадженій розробці суттєво знижується навантаження на хребет, мінімізується тиск на плечі під час ходьби.
3S система - це природна амортизація, що підтримує поставу за рахунок скорочення тиску та зниження імпульсної амплітуди під час руху.
Характеристики:
Спинка: Ортопедична, виготовлена з ЕВА матеріалу
Амортизуюча система 3S
Анатомічні ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
Ручка - петля із гумовим контуром
Світловідбивні елементи
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Організатор
Розмір, см: 37 х 30 х 14
Об'єм, л: 15,5
Вага, кг (+/- 10%): 0,85
Бонус дизайну:
підвіска-брелок, шовкографічний друк
Торгова марка YES по праву займає лідируючу позицію серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Це завжди якісні характеристики, вдосконалена ергономіка, зручний функціонал та трендові дизайни.
У комплект до рюкзака можна вибрати пенал та сумку для взуття однойменного дизайну. Торгова марка YES представляє широкий асортимент канцелярії для школи.
YES цінують батьки, люблять діти!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 850 г |
| Высота | 37 см |
| Узоры и принты | Сказки, кино, мультфильмы |
| Глубина | 14 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15.5 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 30 см |
- Цена: 3 359 ₴











