
Рюкзак шкільний напівкаркасний YES S-96 Line Friends 40 х 29 х 18,5 см, 21 л блакитний (559411)
- В наличии
- Код: 559411
2 916 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель рюкзака S-96 торгової марки YES поєднує оптимальні конструктивні рішення та популярні серед школярів ідеї дизайну. Два місткі відділення та чотири кишені дозволять розмістити все необхідне приладдя! Передня кишеня виконана з ЕВА матеріалу. Модель сконструйована для школярів молодших класів з урахуванням усіх вимог цієї вікової категорії.
Характеристики:
Спинка: Ортопедична, виготовлена з ЕВА матеріалу
Анатомічні S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті, поясний ремінь
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбивальні елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 4
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір по сітці: М
Розмір, см: 40 х 29 х 18,5
Об'єм, л: 21
Вага, кг (+/- 10%): 0,9
Бонус дизайну:
гумові значки
підвіска-брелок
Характеристики:
Спинка: Ортопедична, виготовлена з ЕВА матеріалу
Анатомічні S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті, поясний ремінь
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбивальні елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 4
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір по сітці: М
Розмір, см: 40 х 29 х 18,5
Об'єм, л: 21
Вага, кг (+/- 10%): 0,9
Бонус дизайну:
гумові значки
підвіска-брелок
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 900 г |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 18.5 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 21 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | М |
- Цена: 2 916 ₴










