Новинка

Гаманець Yes W-2 Minecraft Reality, 533820
- Нет в наличии
- Код: 533820
489 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий гаманець Yes W-2 Minecraft Reality створений, щоб допомогти дитині у перших кроках до фінансової самостійності. Він зручний для зберігання кишенькових грошей, карток чи особистих дрібних скарбів.
Одне основне відділення створене для простоти і зручності. Завдяки цьому гаманець легкий та компактний. Прозора зовнішня кишеня підійде для перепустки. Відділення для карток дозволяє зручно зберігати проїзний, учнівський квиток, або банківську картку. Відділення для монет дозволяє зберігати всі монети в одному місці. В комплект входить додатково шнурок.
Особливості конструкції гаманця Yes W-2:
- Одне основне відділення
- Зовнішня прозора кишеня
- Внутрішня кишеня
- Відділення для карток
- Відділення для монет
- Додатковий шнурок
Розмір та характеристики гаманця Yes W-2:
- Розмір: 20,5 х 12 х 1 см
- Матеріал: поліестер
Гаманець Yes — це не просто аксесуар, а інструмент, який допоможе вашій дитині робити перші кроки до самостійності. З ним вона вчитиметься приймати щоденні маленькі рішення — від першої покупки до збережених монет на мрію. Обираючи Yes, ви даруєте дитині досвід, що надихає вивчати життя.
Одне основне відділення створене для простоти і зручності. Завдяки цьому гаманець легкий та компактний. Прозора зовнішня кишеня підійде для перепустки. Відділення для карток дозволяє зручно зберігати проїзний, учнівський квиток, або банківську картку. Відділення для монет дозволяє зберігати всі монети в одному місці. В комплект входить додатково шнурок.
Особливості конструкції гаманця Yes W-2:
- Одне основне відділення
- Зовнішня прозора кишеня
- Внутрішня кишеня
- Відділення для карток
- Відділення для монет
- Додатковий шнурок
Розмір та характеристики гаманця Yes W-2:
- Розмір: 20,5 х 12 х 1 см
- Матеріал: поліестер
Гаманець Yes — це не просто аксесуар, а інструмент, який допоможе вашій дитині робити перші кроки до самостійності. З ним вона вчитиметься приймати щоденні маленькі рішення — від першої покупки до збережених монет на мрію. Обираючи Yes, ви даруєте дитині досвід, що надихає вивчати життя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Пол | Для мальчиков |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Застежка | Липучка, Ремешок, Молния |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Ремешок на шею | Да |
| Длина | 20.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 489 ₴




