Новинка

Гаманець Yes W-1 Minecraft Adventure, 533811
- Нет в наличии
- Код: 533811
499 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячий гаманець Yes W-1 Minecraft Adventure створений, щоб допомогти дитині у перших кроках до фінансової самостійності. Він зручний для зберігання кишенькових грошей, карток чи особистих дрібних скарбів.
Два відділення розроблені для кращої організації. Можна розділяти купюри під різні цілі, зберігаючи порядок та впевненість, що все лежить на своєму місці. Зовнішня кишеня на блискавці зручна для швидкого доступу до дрібниць. Відділення для карток дозволяє зручно зберігати проїзний, учнівський квиток, або банківську картку. Відділення для монет дозволяє зберігати всі монети в одному місці. На корпусі є напівкільце, завдяки якому гаманець можна закріпити на стрічку або закріпити у рюкзаку замість ключів на ключницю. Так аксесуар завжди буде в надійному місці, і дитині зручно мати його під рукою. В комплект входить додатково стрічка.
Особливості конструкції гаманця Yes W-1:
- Два основних відділення; одне відділення на блискавці
- Зовнішня кишеня на блискавці
- Відділення для карток
- Відділення для монет
- Напівкільце для стрічки або карабіну
- Додаткова стрічка
Розмір та характеристики гаманця Yes W-1:
- Розмір: 12,7 х 8,5 х 1 см
- Матеріал: поліестер
Гаманець Yes — це не просто аксесуар, а інструмент, який допоможе вашій дитині робити перші кроки до самостійності. З ним вона вчитиметься приймати щоденні маленькі рішення — від першої покупки до збережених монет на мрію. Обираючи Yes, ви даруєте дитині досвід, що надихає вивчати життя.
Два відділення розроблені для кращої організації. Можна розділяти купюри під різні цілі, зберігаючи порядок та впевненість, що все лежить на своєму місці. Зовнішня кишеня на блискавці зручна для швидкого доступу до дрібниць. Відділення для карток дозволяє зручно зберігати проїзний, учнівський квиток, або банківську картку. Відділення для монет дозволяє зберігати всі монети в одному місці. На корпусі є напівкільце, завдяки якому гаманець можна закріпити на стрічку або закріпити у рюкзаку замість ключів на ключницю. Так аксесуар завжди буде в надійному місці, і дитині зручно мати його під рукою. В комплект входить додатково стрічка.
Особливості конструкції гаманця Yes W-1:
- Два основних відділення; одне відділення на блискавці
- Зовнішня кишеня на блискавці
- Відділення для карток
- Відділення для монет
- Напівкільце для стрічки або карабіну
- Додаткова стрічка
Розмір та характеристики гаманця Yes W-1:
- Розмір: 12,7 х 8,5 х 1 см
- Матеріал: поліестер
Гаманець Yes — це не просто аксесуар, а інструмент, який допоможе вашій дитині робити перші кроки до самостійності. З ним вона вчитиметься приймати щоденні маленькі рішення — від першої покупки до збережених монет на мрію. Обираючи Yes, ви даруєте дитині досвід, що надихає вивчати життя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Пол | Для мальчиков |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Застежка | Липучка, Ремешок, Молния |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Ремешок на шею | Да |
| Длина | 12.7 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Толщина | 1 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 499 ₴






