
Пенал Kite Kuromi HK26-2700
- В наличии
- Код: HK26-2700
540 ₴
Пенал Kite HK26-2700 – стильний і багатофункціональний. Він легко впорядкує канцелярію, письмове приладдя та інші важливі дрібнички. Трендовий аксесуар, який можна використовувати як шкільний пенал чи модну косметичку. Його стильний дизайн підкреслить твій неповторний стиль, а зручна конструкція допоможе швидко знаходити все, що потрібно. Ідеальний для школи та позашкільних активностей — з ним твої речі завжди під контролем!
Модель поєднує в собі вражаючу місткість та стильний дизайн. Об’ємне відділення, наявність кишеньок та органайзеру допоможуть підтримувати ідеальний порядок всередині.
Стильний дизайн із трендовим поєднанням кольорів підкреслить бездоганний смак.
Пенал Kuromi — це справжній мотиватор! Kuromi — це символ рішучості, сміливості та незалежності. Вона завжди залишається вірною своїм переконанням, і саме ці риси надихатимуть учнів на досягнення вершин у навчанні, допомагаючи долати труднощі та рухатися вперед з упевненістю!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 2 відділення на блискавці;
- 2 внутрішні кишені;
- резинки для фіксації олівців та ручок;
- ручка-петля для зручного використання;
- міцні зносостійкі матеріали та надійна фурнітура;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн в ліцензії Kuromi – для натхнення;
- універсальний – можна використовувати як косметичку;
- декор: об'ємний друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 70 г |
| Висота (см) | 12 см |
| Довжина (см) | 21.5 см |
| Персонажи | Kuromi |
| Ширина (см) | 7 см |
- Цена: 540 ₴






