
DoDo Пазл 2-3-4 елементи - Дикі тварини 300153
- В наличии
- Код: 300153
128 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весела мавпочка, яскравий крокодильчик, пухнастий лев та інші екзотичні тварини. У і далеких тропічних лісах? Ні, у наборі пазлів «Дикі тварини», які стануть улюбленими у малечі. Серія 2-3-4 елементи — ідеальні перші пазли. Спочатку малята вчаться складати найпростіші фігури з двох елементів, потім ускладнюють задачу з трьома, а потім — чотирма елементами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 18 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 120 мм |
| Длина упаковки | 120 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Размеры | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 14 см |
- Цена: 128 ₴






