
DoDo Пазл 4-6-8 элементов «Paw Patrol. Готовы к действию», 200535
- В наличии
- Код: 200535
148 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пазл Dodo Paw Patrol «Готові до дії» — ідеальний вибір для маленьких шанувальників відомого мультфільму «Щенячий патруль». Цей набір включає 6 пазлів з різною кількістю елементів, що допоможе дитині поступово розвивати свої навички складання.
Набір містить пазли на 4, 6 та 8 елементів, по 2 кожної кількості елементів. Це дозволяє дитині поступово покращувати свої навички складання. Кожен пазл представляє одного з головних героїв мультфільму "Щенячий патруль" на їхньому транспортному засобі. У наборі присутні Маршал, Гонщик, Скай, Роккі, Зума та Здоровань.
Цей набір пазлів стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, яка обожнює «Щенячий патруль». Веселі та яскраві пазли принесуть багато радості та користі. Подаруйте своїй дитині незабутні моменти з героями улюбленого мультфільму!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Количество составных элементов | 36 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 120 мм |
| Длина упаковки | 120 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| Размеры | |
| Длина | 12 см |
| Ширина | 12.5 см |
- Цена: 148 ₴





