
DoDo Пазл на 60 элементов «Paw Patrol», 200145
- В наличии
- Код: 200145
110 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тільки подивіться на цю відчайдушну команду "Щенячого патруля"! Ці сміливі цуцики та їх улюблений хлопчик Райдер -- найкращі захисники Порту Пригод. Улюблені персонажі дитячого мультфільму на нових пазлах Dodo. Малята можуть вивчати нові слова, вигадувати історії та головне — дізнатися про дивовижні пригоди Щенячого потруля. Пазли на 60 елементів розраховані на дітей від 4-х років, вони яскраві, виконані з цупкого картону та зручні у грі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
- Цена: 110 ₴





