
Рюкзак шкільний YES T-121 Superior, 42 х 31 х 18 см, 23 л
- В наличии
- Код: 558902
1 259 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак для підлітка, модель T-121 торгової марки YES - стильний аксесуар, який витримає навантаження навчальних посібників, динаміку спортивних секцій та ігор і стане відмінним супутником у подорожі!
Характеристики:
Спинка: Посилена EVA панеллю
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
Дві ручки - петлі
Світловідбиваючіі елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Всередині:
- Ущільнене відділення для гаджетів
- Органайзер
Розмір сітки: M
Розмір, см: 42 х 31 х 18
Об'єм, л: 23
Вага, кг (+/- 10%): 0,8
Бонус дизайну:
Декоративна стрічка з карабіном
Гумовий бейдж
Характеристики:
Спинка: Посилена EVA панеллю
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
Дві ручки - петлі
Світловідбиваючіі елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Всередині:
- Ущільнене відділення для гаджетів
- Органайзер
Розмір сітки: M
Розмір, см: 42 х 31 х 18
Об'єм, л: 23
Вага, кг (+/- 10%): 0,8
Бонус дизайну:
Декоративна стрічка з карабіном
Гумовий бейдж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 800 г |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 18 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 23 л |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 31 см |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Пол | Для мальчиков |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Размер (рост) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Ортопедические свойства | Да |
- Цена: 1 259 ₴




