
Рюкзак Kite Education teens 2597L-2, 46x31,5x16 см, 24 л, 145-175 см
- Нет в наличии
- Код: K25-2597L-2
2 567 ₴
https://www.youtube.com/shorts/40IIe2TMVL8https://www.youtube.com/shorts/40IIe2TMVL8Рюкзак Kite K25-2597L-2 — модель для тих, хто вимагає максимуму від свого наплічника.
У вашому розпорядженні 2 великі відділення та ціла купа зручних кишень, які допоможуть охайно систематизувати речі. Дизайн гармонійно поєднує різні текстури та стильні декоративні елементи, створюючи сучасний і оригінальний візуал. Рюкзак зручний, модний, функціональний — саме те, що потрібно!
Ергономічна дихаюча спинка щільно прилягає до спини, рівномірно розподіляючи навантаження між усіма відділами хребта. Широкі S-подібні лямки в тандемі зі знімним нагрудним ременем м’яко збалансовують вагу вмісту рюкзака, щоб ви насолоджувалися легкістю та комфортом навіть під час тривалого носіння.
Матеріал стійкий до пошкоджень, витримує інтенсивне використання і довго зберігає свій вигляд. Кожен елемент — від блискавок до декору — продуманий та виконаний з увагою до деталей, щоб забезпечити не лише стильний вигляд, але й тривалу експлуатацію рюкзака. Модель пасуватиме підліткам та дорослим зростом від 145 см.
Дизайн у світлому пастельному кольорі — це мікс ніжності та трендових акцентів. Оригінальні текстури, стильні деталі та креативні фішки роблять рюкзак легким, сучасним і по-справжньому особливим.
У подарунок до рюкзака – модний шнурок для мобільного телефона.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort – м'яко повторює природні вигини спини, знижує навантаження і сприяє підтримці правильної постави;
- анатомічні S-подібні лямки – широкі, м’які та комфортні;
- знімний нагрудний ремінь – збалансовує вагу та фіксує лямки у зручному положенні;
- 2 передні кишені для дрібниць;
- 2 бічні кишені для термоса чи пляшечки з водою;
- прихована кишеня в спинці – для цінних дрібничок;
- м’яка ущільнена ручка-переноска;
- текстильна ручка-петля для вішака;
- стійке та практичне ущільнене дно;
- світловідбивні елементи – для безпеки в темну пору доби;
- високоякісна фурнітура – надійні брендовані пуллери та плавно працюючі блискавки;
- декор: поєдняння плюшевої теді-тканини та вельвету, об'ємна вишивка, карабін у формі серця, декоративна нашивка, декоративний прозорий бейдж-брелок на металевому карабіні.
Рюкзак всередині:
- 2 просторі відділення;
- відділення для ноутбука для делікатного зберігання пристрою;
- кишеня для планшета з плюшевою підкладкою;
- кишеня для телефона з плюшевою підкладкою;
- продуманий органайзер для дрібниць;
- зручна знімна ключниця;
- міцна брендована підкладка;
- навігаційні іконки, що підказують призначення кожної кишеньки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Вес | 875 г |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 16 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 24 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер | Большой |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 31.5 см |
- Цена: 2 567 ₴











