
Рюкзак Kite Education teens Attack on Titan Season AT25-949L, 44x29,5x15 см, 18.5 л, 145-175 см
- В наличии
- Код: AT25-949L
2 172 ₴
1 846,20 ₴
Рюкзак Kite AT25-949L – поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та у повсякденних справах. Модель рекомендована для підлітків віком від 12 років, на зріст від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
Стильний дизайн у ліцензії Attack on Titan даруватиме натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
- широкі ущільнені лямки S-подібної форми – легенькі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- об'ємна передня кишеня на блискавці, всередині якої – кишеня для телефона з плюшем, а також – зручний органайзер для дрібниць та знімна ключниця;
- 2 невеликі передні кишені на блискавці;
- таємна кишенька на спинці – для важливих секретиків;
- бічна кишеня на резинці для невеликого термоса або пляшечки з водою;
- текстильна ручка-петля;
- практичне посилене дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з водовідштовхувальним просоченням, зручні пуллери;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: об'ємний друк, аплікація з комбінованих матеріалів, світловідбивне гумове нанесення, гумовий бейдж, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів на металевому карабіні.
Рюкзак всередині:
- 1 просторе відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з плюшем для захисту гаджета;
- міцна брендована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Вес | 740 г |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 15 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Хаки |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 18.5 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина | 29.5 см |
- Цена: 1 846,20 ₴











