
Рюкзак GoPack Education Teens 179M-1 чорний
- Нет в наличии
- Код: GO25-179M-1
1 433 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак GoPack GO25-179M-1 — лаконічний, надійний і завжди доречний. Його стриманий дизайн легко поєднується з будь-яким стилем — від офісних аутфітів до улюбленого повсякденного одягу. Зручний, легкий і довговічний, він ідеально підійде для підлітків від 13 років і дорослих. У ньому все продумано до деталей: нічого зайвого, тільки комфорт і якість. Це стиль, який не потребує пояснень. Чіткі лінії, мінімалістичний дизайн та зручний функціонал. Гармонія форми та кольору в поєднанні з продуманою організацією простору. Це рюкзак, який хочеться носити щодня.
Особливості рюкзака:
- М'яка ущільнена спинка — комфортна для спини.
- М’які регульовані лямки — легко налаштовуються та зручно лягають на плечі.
- Велике об’ємне відділення — основний простір для повсякденних речей.
- 5 внутрішніх кишень — допомагають підтримувати речі в порядку та швидко знаходити потрібне.
- Відділення для ноутбука — щоб завжди бути готовим для роботи чи навчання.
- 2 передні кишені — для дрібниць, які потрібно мати під рукою.
- 2 бічні кишені — ідеальні для пляшки чи термоса.
- Потайна кишеня на спинці — для тих дрібниць, які хочеться тримати в безпеці.
- Кишеня для телефону — щоб він завжди був під рукою.
- Дві міцні ручки-петлі — для зручного носіння рюкзака в руках та його зберігання.
- Посилене дно — міцне та надійне, чудово тримає форму.
Переваги моделі:
- Універсальний формат — підходить для будь-якого випадку, завжди в тренді.
- Міцні матеріали та надійна фурнітура — гарантують, що рюкзак прослужить довго і витримає будь-які навантаження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 638 г |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 11.8 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 11 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 27 см |
- Цена: 1 433 ₴










