
Пенал Kite tokidoki 21x8.5x4.5 см (TK24-662)
- В наличии
- Код: TK24-662
339 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Kite TK24-662 – компактний, стильний та неймовірно зручний. Він допоможе дитині бути зібраною та організованою на кожному уроці. Об'ємне відділення вмістить повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць. Щоб усередині завжди був порядок, передбачений лаконічний внутрішній органайзер на 5 предметів із фіксуючою резинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, надовго зберігаючи початкову яскравість. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 містке відділення – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
- органайзер на 5 предметів – для підтримання порядку всередині пеналу;
- розмір: 21х8,5х4,5 см – компактний та місткий;
- застібка – блискавка: якісна та надійна;
- матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- привабливий дизайн у ліцензії tokidoki;
- можна зібрати ефектний капсульний комплект.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 90 г |
| Высота | 4.5 см |
| Длина | 21 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8.5 см |
- Цена: 339 ₴






