
Пенал шкільний Kite tokidoki 22x8.5x4.5 см чорний (TK22-599-1)
- В наличии
- Код: K22-662-12
450 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал Kite TK22-599-1 – супер-зручна, містка та стильна модель для середньої школи. У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити усе необхідне канцелярське приладдя.
Всередині пеналу розташований зручний органайзер для канцелярського приладдя з фіксуючою резинкою на 9 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе грамотно розмістити всі канцелярські предмети. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
Стильний дизайн у трендовій ліцензії tokidoki подарує натхнення для продуктивного навчання. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком TK22-8001M-1, щоб шкільний лук був бездоганним.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку та чудово справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне;
- органайзер із фіксуючою гумкою на 9 предметів – для ідеального порядку;
- розмір: 22x8,5x4,5 см – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- стильний дизайн – можна зібрати круту капсулу із рюкзаком та пеналом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 86 г |
| Высота | 8.5 см |
| Длина | 22 см |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 4.5 см |
- Цена: 450 ₴




