
Рюкзак шкільний напівкаркасний 1Вересня S-99 Big Ears 40,5 х 29,5 х 14,5 см, 17 л, темно-синій (559513)
- В наличии
- Код: 559513
1 432 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна та містка модель S-99 торгової марки 1Вересня виконана з легкого та міцного матеріалу. Корпус моделі ущільнений спіненим поліетиленом. Спинка жорстка та міцна. Модель розроблена для дітей молодшого шкільного віку з урахуванням усіх вимог цієї вікової категорії.
Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь
Дно ущільнене, із захисним покриттям
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір по сітці: М
Розмір, см: 40,5 х 29,5 х 14,5
Об'єм, л: 17
Вага, кг (+/- 10%): 0,8
Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь
Дно ущільнене, із захисним покриттям
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір по сітці: М
Розмір, см: 40,5 х 29,5 х 14,5
Об'єм, л: 17
Вага, кг (+/- 10%): 0,8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 800 г |
| Высота | 40.5 см |
| Глубина | 14.5 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 17 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 29.5 см |
- Цена: 1 432 ₴










