
Рюкзак шкільний каркасний YES S-89 Minnie Mouse 36 x 27 x 15,5 см фіолетовий (554095)
- Нет в наличии
- Код: 554095
1 462 ₴
Інноваційна модель S-89 торгової марки YES виконана з легкого і міцного EVA матеріалу. Ідеальний захист від механічних пошкоджень, легкий догляд і зручний функціонал. Модель сконструйована для дітей молодшого шкільного віку, з урахуванням всіх вимог для даної вікової категорії.
Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні, S-подібні лямки з масажними накладками ЕВА
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті
Поясний ремінь
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 1
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
- Додаткова кишеня для пляшки
Розмір сітки: S
Розмір, див: 36 x 27 x 15,5
Об'єм, л: 15
Вага, кг (+/- 10%): 0,98
Бонус дизайну: Аплікація з глітером, вишивка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 980 г |
| Высота | 36 см |
| Глубина | 15.5 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | S |
- Цена: 1 462 ₴










