
Рюкзак шкільний каркасний YES S-78 Magic Unicorn 39х29х15 см, 17 л, чорний (559653)
- В наличии
- Код: 559563
3 096 ₴
Шкільний рюкзак S-78 торгової марки YES - оптимальна модель для дітей молодшого шкільного віку. Дана модель виконана з ЕВА матеріалу та є однією за найпопулярніших серед моделей рюкзаків для молодшого шкільного віку. Оптимальний конструктив оцінений батьками, дизайн і комфорт у використанні - дітьми. З рюкзаками YES кожен шкільний день в радість!
Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні S-подібної форми, ущільнені лямки
Нагрудний ремінь з регулюванням по висоті
Дно посилене пластиковою вставкою із захисним покриттям.
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбаючі елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 4
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір, см: 39 х 29 х 15
Об'єм, л: 17
Вага, кг (+/- 10%): 0,9
Бонус дизайну:
голографічний друк, підвіска-брелок, декоративні нашивні елементи
Торгова марка YES по праву займає лідируючу позицію серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Це завжди якісні характеристики, вдосконалена ергономіка, зручний функціонал та трендові дизайни.
У комплект до рюкзака можна вибрати пенал та сумку для взуття однойменної колекції. Торгова марка YES представляє широкий асортимент канцелярських товарів для школи.
YES цінують батьки, люблять діти!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 900 г |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 15 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 17 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 29 см |
- Цена: 3 096 ₴











