
Пазл DoDo Квітучий Тризуб на 300 елементів (300588)
- Нет в наличии
- Код: 300588
147 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- У наборі 300 елементів
- Для дітей від 8 років
- Розміри пазла: 39 х 28 см
- Розмір коробки: 24х5х18 см
«Пазл Dodo Квітучий тризуб» – це чарівний шлях пізнання національних символів, представлений у формі захоплюючого пазла із серії «Пазли Свободи». Призначений для дітей від 8 років та дорослих, цей пазл складається з 300 елементів.
З цим пазло ви відкриєте перед собою неповторну красу герба України, який вишукано уквітчаний жовтими та блакитними квітами. Цей пазл – це не тільки про веселий спосіб провести час, а й відмінний подарунок для тих, хто цінує культурну спадщину.
Пориньте в чарівний світ України разом із цим чудовим пазлом, що об'єднує красу та традиції нашої країни!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество составных элементов | 300 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | География |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 50 мм |
- Цена: 147 ₴





