
Пазли Dodo Принцеси на прогулянці на 100 елементів (300404)
- Нет в наличии
- Код: 300404
129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправляємось у пригоди з новинкою від Dodo Toys! Цього разу ми отримали запрошення від чарівних принцес. Дівчатка збираються прогулятися серед мальовничого саду, випити чаю та погодувати пташок в озері. Вони одягли свої найкрасивіші сукні та капелюшки, приготували смачненькі десерти та прикрасили сад. Чудова та яскрава картинка сподобається будь-якій маленькій леді. Пазл зроблений із якісного твердого картону, зручний та безпечний для дитячих ігор.
Вік: 5+
Кількість елементів: 100
Розмір пазла: 45 × 65 см
Розмір коробки: 18 × 27 × 6 см
Бренд: Dodo
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Количество составных элементов | 300 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 129 ₴






