
Пазли Dodo Harry Potter Династія чарівників на 250 елементів (200495)
- В наличии
- Код: 200495
151,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазл Dodo Harry Potter «Династія чарівників Гаррі» – це захоплююча подорож у світ магії та пригод, яку ви можете відкрити разом з нашою новою серією Puzzlution. Цей особливий пазл розроблений для дорослих та підлітків, має 250 елементів та є найменшим за розміром у серії, але залишається захопливим викликом для вашого розуму.
На зображенні великий чарівник і студент Школи чаклунства Гаррі Поттер стоїть поруч із своєю вірною совою Гедвіґою. Фон пазла прикрашений символами Грифіндору – левами, які є визначним елементом цього видатного дому в школі.
Зануртеся у світ чар і таємниць разом із пазлом «Династія чарівників Гаррі». Розкрийте всю магію цього пазлу та вдосконаліть свої навички складання.
| Вік | 8+ |
|---|---|
| Кількість елементів | 250 |
| Розмір пазла | 39 × 28 см |
| Розмір коробки | 19,8 × 5,8 × 16,2 см |
| Бренд | Dodo |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество составных элементов | 300 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 162 мм |
| Длина упаковки | 198 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 58 мм |
- Цена: 151,60 ₴





