
Рюкзак шкільний YES TS-95 YES Happy time 44 x 29 x 16, 20 л чорний (558937)
- В наличии
- Код: 558937
2 730 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ергономічний рюкзак, модель TS-95 торгової марки YES - незамінний супутник в дорозі, навчанні, прогулянці.
Характеристики:
Спинка: Анатомічна, ущільнена спіненим поліетиленом та пластиковою вставкою
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Дно ущільнене спіненим поліетиленом
Дві ручки - петлі
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 3
Кількість кишень: 3
Бокові кишені з термозахистом
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір сітки: M
Розмір, див: 44 x 29 x 16
Об'єм, л: 20
Вага, кг (+/- 10%): 0,6
Бонус дизайну:
Два брелоки-підвіси
Нашивки
Вишивка
Характеристики:
Спинка: Анатомічна, ущільнена спіненим поліетиленом та пластиковою вставкою
Анатомічні, S-подібної форми, ущільнені лямки
Дно ущільнене спіненим поліетиленом
Дві ручки - петлі
Світловідбиваючі елементи
Кількість відділень: 3
Кількість кишень: 3
Бокові кишені з термозахистом
Всередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір сітки: M
Розмір, див: 44 x 29 x 16
Об'єм, л: 20
Вага, кг (+/- 10%): 0,6
Бонус дизайну:
Два брелоки-підвіси
Нашивки
Вишивка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 600 г |
| Высота | 44 см |
| Узоры и принты | Надписи |
| Глубина | 16 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 20 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для мальчиков |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | М |
- Цена: 2 730 ₴










