
Портфель пластиковий Scholz на блискавці B4 4 відділення чорний 5244-09SCH
- Нет в наличии
- Код: 5244
390 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портфель Scholz виготовлений із поліпропілену преміальної якості, з оригінальною фактурою. Товщина 1000 мкм. Має 4 відділення, що розширюються. Тканинні бічні стінки, дно й окантовка. Має посилену ручку. Застібається за допомогою блискавки. Розмір 390 х 380 х 40 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scholz |
| Страна производитель | Чехия |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Пластмасса |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 390 ₴



