
Пенал Axent TR Secret Garden 1460-7-A-TR
- В наличии
- Код: 1460-7-A-TR
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Axent 1460-7-A-TR Secret Garden з серії Turnowsky виготовлений з міцного PU-матеріалу.
Практичний аксесуар, який можна використовувати як пенал для зберігання канцелярського приладдя або як стильну косметичку.
Пенал має одне просторе відділення на блискавці.
Надійна фурнітура забезпечує легке та плавне відкривання.
Матеріал стійкий до зношування, тому аксесуар довго зберігає привабливий зовнішній вигляд навіть при активному використанні.
Продукція серії Turnowsky — поєднання майже 90-річної історії, витонченого стилю та бездоганного дизайну.
Бренд зі світовим ім’ям створює унікальні колекції, які наповнюють повсякденні речі красою та емоціями.
Вишукані деталі, гармонійна кольорова палітра та позачасова елегантність роблять кожен виріб Turnowsky особливим подарунком, що підкреслює смак, статус і дарує справжнє естетичне
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 21 см |
| Диаметр | 1.5 см |
| Цвет | Розовый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 100 ₴



