
Степлер Buromax BM.4286-01 посиленої потужності 100 аркушів чорний
- В наличии
- Код: BM.4286-01
1 158 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцний високопотужний степлер Buromax. Модель підходить для щоденного використання під час роботи з великим обсягом документів
Характеристики:
-скоба 23
-скріплює до 100 аркушів паперу 80 г/м²
-прогумовані вставки
Розміри: 280 х 64 х 160 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Страна производитель | Украина |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальное количество листов | 100 шт |
| Материал | Металл |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 64 мм |
- Цена: 1 158 ₴

