
Пенал Kite Cinnamaroll CR26-680
- Нет в наличии
- Код: CR26-680
247 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал CR26-680 – лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий та компактний: у ньому легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне письмове приладдя завжди буде під рукою.
Модель рекомендована для учнів середньої та старшої школи.
Креативний дизайн в популярній ліцензії Cinnamoroll сподобається підліткам.
Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а застібка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, чудово справляються із частим використанням на кожному уроці.
Бренд Kite – визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
- розмір – компактний та легенький;
- зносостійкий матеріал, усередині – міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн в ліцензії Cinnamoroll – для натхнення;
- декор: об'ємний друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Голубой |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 30 г |
| Висота (см) | 8 см |
| Довжина (см) | 19.5 см |
| Персонажи | Cinnamaroll |
| Ширина (см) | 3 см |
- Цена: 247 ₴






