
Пенал Kite Molang ML26-642
- В наличии
- Код: ML26-642
247 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал Kite ML26-642 – стильна, легенька та компактна модель. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються з регулярним використанням на кожному уроці.
Ліцензія Molang – символ доброти, щирості та підтримки. З пеналом Molang кожен навчальний день буде наповнений теплом, радістю та бажанням досягати нових висот!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 відділення – містке та лаконічне;
- застібка – практична блискавка;
- розмір – компактний та легенький;
- міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн для гарного настрою;
- декор: об'ємний друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 30 г |
| Висота (см) | 7 см |
| Довжина (см) | 19 см |
| Персонажи | Molang |
| Ширина (см) | 4 см |
- Цена: 247 ₴






